icon
icon
icon

Szale dziane, czapki kibicowskie, koszulki i bluzy z nadrukiem

images
images

B4 Sport zajmuje się produkcją gadżetów oraz odzieży dla kibiców. W branży sportowej działamy od 1997 roku. W tym okresie zdobyliśmy duże doświadczenie współpracując z licznymi klubami i stowarzyszeniami kibiców z kraju i z zagranicy. Dzięki temu posiadamy pełne rozeznanie na temat specyfiki i wymagań branży sportowej.
W naszych działaniach kierujemy się dwoma podstawowymi zasadami: terminowość wykonywanych zleceń oraz dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów.
Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy bogaty park maszynowy, kreatywny zespół pracowników oraz zdobyte przez lata doświadczenie.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klubów sportowych oraz stowarzyszeń kibiców. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia wymagające produkcji masowej jak i zlecenia indywidualne, na mniejszą skalę.

Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów dla kibiców i sportowców, które można podzielić na trzy podstawowe grupy:

1. Produkty dziane:
wykonywane na przemysłowych maszynach dziewiarskich z przędzy akrylowej. Podstawowymi artykułami są tutaj szale oraz czapki kibicowskie.

2. Produkty krawieckie:
odzież sportowa przeznaczona dla sportowców oraz kibiców, czyli przede wszystkim koszulki z nadrukiem, bluzy, ortaliony, komplety sportowe, repliki piłkarskie.

3. Gadżety kibicowskie:
pamiątki dla kibiców wytworzone na bazie sublimowanego poliestru, tjk. minikoszulki samochodowe, szaliki samochodowe, zagłówki, proporczyki.

Szerszy opis oferowanych przez nas produktów znajduje się w poszczególnych zakładkach. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z nim.

left_img
left_img