icon
icon
icon

Szale dziane, czapki kibicowskie, koszulki i bluzy z nadrukiem

images
images

B4 Print to jednostka działająca w ramach B4 Group, zajmująca się od 2005 roku wykonywaniem nadruków na odzieży. Filozofią naszego funkcjonowania jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz ich kompleksowość. Celowi temu służyć mają przede wszystkim trzy podstawowe czynniki:

1. Maszyny najwyższej klasy - wychodzimy z założenia, iż dobre jakościowo produkty możemy wykonywać jedynie na najlepszych urządzeniach. Z tego względu cały czas poszerzamy nasz park maszynowy o jednostki najnowocześniejsze i najlepsze na rynku, które umożliwiają nam z kolei stale polepszać jakość świadczonych usług.

2. Wykorzystujemy jedynie najlepsze surowce - wiemy, iż nawet na najlepszej maszynie nie będziemy w stanie wykonać perfekcyjnych nadruków, jeżeli użyjemy słabych surowców. Dlatego, wykorzystując nasze doświadczenie, korzystamy jedynie ze sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują towar najwyższej klasy.

3. Pasja - zdobienie odzieży to dla nas nie tylko przedsięwzięcie biznesowe ale także hobby, którego realizowanie sprawia nam niekłamaną radość. Szczególnie lubimy projekty nieszablonowe, których wykonanie wymaga chwili zastanowienia się, rozważenia różnych możliwości. Bardzo chętnie angażujemy także na tym etapie produkcji zleceniodawcę, przedstawiając mu różne możliwości zdobienia, wspólnie ustalając najlepsze rozwiązanie.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do agencji reklamowych, działów marketingowych przedsiębiorstw, firm odzieżowych oraz dystrybutorów odzieży sportowej. Zdobyte przez lata doświadczenie, bogaty park maszynowy oraz pasja z jaką pracujemy pozwala na zaspokojenie nawet najbardziej wysublimowanych oczekiwań zarówno klientów masowych jak i indywidualnych.

Przedmiotem działalności B4 Print jest zdobienie odzieży. Nadruki wykonujemy zarówno na wyrobach bawełnianych jak i poliestrowych (sportowych). Mnogość posiadanych technologii połączony z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na dobór odpowiedniej techniki znakowania odzieży w zależności od wymagań klienta, rodzaju dzianiny oraz wielkości zleconego nakładu. W swojej ofercie posiadamy nadruki wykonywane techniką sitodruku, transferu sublimacyjnego, sublimacji bezpośredniej oraz przy pomocy folii fleks i flock. Ponieważ podstawą oraz filozofią naszej działalności jest świadczenie usług na najwyższym poziomie jakościowym, odzież zdobimy przy użyciu najlepszych farb, folii oraz materiałów do druku, zapewniających z jednej strony doskonałe odwzorowanie drukowanego motywu,
a z drugiej trwałość i odporność na spieranie. Dokładniejszy opis oferowanych technologii nadruku znajduje się w poszczególnych zakładkach.

Zapraszamy do współpracy!