icon
icon
icon

Szale dziane, czapki kibicowskie, koszulki i bluzy z nadrukiem

images

O firmie


Firma B4 Group zajmuje się produkcją oraz znakowaniem tekstyliów, gadżetów kibicowskich i reklamowych . Misją naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie wysokiej jakości produktu, dostosowanego do potrzeb klienta. Gwarancją uzyskania takiego efektu jest skupienie wszystkich etapów produkcji w jednym miejscu i w jednych rękach. Z tego względu zainwestowaliśmy w bogaty park maszynowy, który umożliwia samodzielne przeprowadzenie całego procesu produkcji, od etapu projektowania, przygotowania wzoru, wykrojenia, uszycia, zadrukowania, skontrolowania jakości oraz zapakowania, aż po oznakowanie i sprzedaż. Umożliwia to przejęcie pełni odpowiedzialności za jakość oferowanego produktu, dla klienta jest natomiast gwarancją uzyskania wyrobu idealnie zbieżnego z oczekiwaniami.

Działalność naszego przedsiębiorstwa opiera się na trzech płaszczyznach – dziewiarstwie, krawiectwie oraz nadrukach. Produkujemy szaliki oraz zimowe czapki dziane skierowane w głównej mierze do kibiców sportowych.

Poza tym zajmujemy się szyciem odzieży wierzchniej, przede wszystkim bluz, koszulek, ortalionów, kurtek poliestrowych, kompletów sportowych. Wykonujemy także gadżety oraz pamiątki kibicowskie, tj. proporczyki, smyczki do kluczy, minikoszulki samochodowe. Oprócz szycia dystrybuujemy koszulki znanych marek międzynarodowych. Nadruki wykonujemy na produktach własnych jak i na dostarczonych przez klienta, na artykułach gotowych oraz na wykrojach, wykorzystując następujące techniki – sitodruk, sublimację oraz nadruki przy użyciu folii fleks oraz flock.

Oprócz samej produkcji, wykorzystując nasze studio projektowe oraz zdobytą wiedzę i doświadczenie marketingowe, oferujemy także pomoc graficzną w przygotowaniu projektu koncepcyjnego oraz doradztwo marketingowe i organizacyjne w zakresie sprzedaży produktu finalnego.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do klubów sportowych, agencji reklamowych, przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego, firm oraz właścicieli marek odzieżowych. Naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa, prowadzące sprzedaż na skalę masową, jak i odbiorcy indywidualni, oczekujący produktu pojedynczego, zindywidualizowanego.

Zapraszamy do współpracy!

left_img
left_img
left_img