icon
icon
icon

Szale dziane, czapki kibicowskie, koszulki i bluzy z nadrukiem

images
images

Przy wykonywaniu wyrobów krawieckich najistotniejsze znaczenie ma doświadczenie zespołu oraz dbałość o najmniejsze nawet detale. W naszej firmie branżą tą zajmujemy się już od ponad 12 lat. Przez ten czas wyprodukowaliśmy setki tysięcy produktów, co pozwala nam uznać się za ekspertów w dziedzinie projektowania i szycia odzieży. Okres ten umożliwił nam także wyselekcjonować grono sprawdzonych dostawców dzianin, którzy gwarantują towar najwyższej jakości. Wśród naszych odbiorców znajdują się przede wszystkim kluby sportowe, właściciele marek odzieżowych, agencje reklamowe, instytucje samorządowe oraz dystrybutorzy sprzętu sportowego.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości odzieży sportowej oraz casualowej. W naszej ofercie znajduje się przede wszystkim szycie t-shirtów, koszulek polo, bluz, wiatrówek oraz kompletów sportowych, ale wykonujemy także zlecenia produkcji innego rodzaju odzieży. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produkowanych przez nas wyrobów:

T-shirt bawełniany męski - dostępny w 50 różnych kolorach, w gramaturze od 150 g/m do 210 g/m, szyty z najwyższej jakości bawełny czesanej. Dysponujemy własnymi szablonami koszulek zarówno luźnych jak i dopasowanych. Na życzenie klienta nasz zespół projektowy może przygotować indywidualny krój, przeznaczony specjalnie dla niego.

T-shirt bawełniany damski - pasowany t-shirt szyty z materiału składającego się w 90% z bawełny i 10 % lycry. Dostępny w gramaturze od 150 g/m do 210 g/m, w 50 różnych kolorach Posiadamy własne kroje koszulek damskich, na życzenie klienta możemy jednak przygotować indywidualny szablon.

Bezrękawnik bawełniany - uszyty z bawełny w gramaturze od 150 g/m do 210 g/m. ze 100% bawełny czesanej. Zapraszamy do skorzystania z naszych szablonów lub zaproponujemy zaprojektowanie indywidualnych wzorów.

Koszulka Polo - uszyta z materiału typu pique, w gramaturze od 180 do 250 g/m. Produkujemy polówki zarówno w kraju damskim jak i męskim.

Bluza bawełniana - szyjemy bluzy w gramaturze od 280 do 500 g/m w 30 różnych kolorach. Posiadamy gotowe szablony na bluzy z kapturem, bez kaptura, kangurki, rozpinane, na stójce i inne. Oferujemy także możliwość indywidualnego zaprojektowania bluzy.

Komplety sportowe - odzież dla sportowców. Szyjemy stroje poliestrowe dla piłkarzy, koszykarzy, siatkarzy oraz przedstawicieli innych dyscyplin.

Produkowana przez nas odzież charakteryzuje się unikalnym stylem i wysoką jakością wykonania. Oprócz wymienionych powyżej typów produktów jesteśmy w stanie podjąć się także innych wyzwań z zakresu krawiectwa lekkiego. Zapraszamy do naszej siedziby celem zapoznania się z przykładami naszych realizacji!