icon
icon
icon

Szale dziane, czapki kibicowskie, koszulki i bluzy z nadrukiem

images

Historia firmy

Nasza firma powstała w roku 1988 w Poznaniu. Od początku istnienia przedmiotem działalności była produkcja odzieży, w początkowym okresie, przede wszystkim swetrów oraz czapek zimowych wykonywanych na maszynach marki Brother.

W roku 1997 kupiliśmy pierwszą maszynę przemysłową niemieckiej firmy Stoll, która umożliwiła zwiększenie skali produkcji, a także poszerzenie oferty o szale oraz czapki dziane, wykonywane z przędzy dziewiarskiej. Przyczyniło się to także do zmiany profilu działalności przedsiębiorstwa. Od tego momentu naszymi głównymi odbiorcami zostały kluby oraz hurtownie sportowe, zamawiające podstawowe akcesoria dla kibiców.

Z uwagi na to, iż nasza działalność spotkała się z nad wyraz pozytywnym odzewem rynku, w roku 2000 postanowiliśmy po raz kolejny poszerzyć ofertę produktową o bluzy oraz koszulki bawełniane. W tym celu zainicjowaliśmy rozwój własnej szwalni, zakupując stół krawiecki oraz profesjonalne maszyny szwalnicze. W miarę upływu czasu oraz wzrostu doświadczenia zespołu krawieckiego , podejmowaliśmy się kolejnych wyzwań, co zaowocowało poszerzeniem asortymentu o polary, kurtki, wiatrówki, komplety sportowe oraz inne tekstylia mogące zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania naszych klientów w zakresie produkcji odzieży wierzchniej.

Rozwój tejże produkcji oraz wzrastające potrzeby rynku skłoniły nas, w roku 2005, do zakupu zestawu maszyn służących do wykonywania nadruków na odzieży sportowej, co uniezależniło nas od dostawców zewnętrznych. Od tego momentu mogliśmy samodzielnie wykonywać oznakowanie na produkowanej przez nas odzieży metodą fleksodruku, flockowania oraz sublimacją termiczną. Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług stało się zainteresowanie ze strony producentów oraz dystrybutorów znanych marek odzieży sportowej. Odtąd zaczęliśmy świadczyć usługę nadruku nie tylko na własnej odzieży, ale także na odzieży dostarczanej przez klientów. Rozwój tej gałęzi przedsiębiorstwa zaowocował zainwestowaniem w przemysłową, w pełni zautomatyzowaną maszynę do sitodruku, austriackiej firmy MHM. Inwestycja została zrealizowana przy udziale funduszy z Europejskiego Funduszu Spójności i umożliwiła zwiększenie możliwości przerobowych nawet do 1000 szt. nadruków na godzinę.

Dziś firma B4 posiada ugruntowaną pozycję na rynku gadżetów sportowych, kibicowskich oraz reklamowych. Zdobyte przez lata doświadczenie połączone z nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala podjąć się każdego wyzwania stawianego zarówno przez klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych, oraz umożliwia oferowanie produktu najwyższej jakości, przy relatywnie niskiej cenie.

Zapraszamy do współpracy!

left_img
left_img
left_img